ERC651K8400BHEK500
MFR.Part #
ERC651K8400BHEK500
JLCPCB Part #
C3540887
Description
-65℃~+175℃ 1.84kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS