ERC65120R00DHEB500
MFR.Part #
ERC65120R00DHEB500
JLCPCB Part #
C3540308
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS