ERC65118R00FHEB500
MFR.Part #
ERC65118R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3474146
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS