ERC6510K500BHEK500
MFR.Part #
ERC6510K500BHEK500
JLCPCB Part #
C3502882
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS