ERC6510K000DHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC6510K000DHEB500
JLCPCB Part #
C3394380
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS