ERC65105K00FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC65105K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3554209
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS