VS-10MQ100-M3/5AT
MFR.Part #
VS-10MQ100-M3/5AT
JLCPCB Part #
C506638
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 120A 1A 780mV@1A SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS