ERC5598R800BEEB500
MFR.Part #
ERC5598R800BEEB500
JLCPCB Part #
C3578644
Description
-65℃~+175℃ 125mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS