ERC5595K300FHEA600
MFR.Part #
ERC5595K300FHEA600
JLCPCB Part #
C3527759
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS