BFC233822472
MFR.Part #
BFC233822472
JLCPCB Part #
C3300443
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 4.7nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS