ERC558K9800DHEB600
MFR.Part #
ERC558K9800DHEB600
JLCPCB Part #
C3577553
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS