ERC556K9800DHEB600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC556K9800DHEB600
JLCPCB Part #
C3357942
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS