ERC558K4500FKEK500
MFR.Part #
ERC558K4500FKEK500
JLCPCB Part #
C3555875
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS