ERC5582K500FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5582K500FHEB500
JLCPCB Part #
C3403258
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS