ERC5580R600DHEK500
MFR.Part #
ERC5580R600DHEK500
JLCPCB Part #
C3365243
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS