ERC557K5900DEEK500
MFR.Part #
ERC557K5900DEEK500
JLCPCB Part #
C3517769
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS