RL07S621JRSL
MFR.Part #
RL07S621JRSL
JLCPCB Part #
C3577709
Description
-65℃~+175℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors