ERC557K5900BEEB500
MFR.Part #
ERC557K5900BEEB500
JLCPCB Part #
C3508998
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS