ERC557K1500FKEA600
MFR.Part #
ERC557K1500FKEA600
JLCPCB Part #
C3418419
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS