ERC5578R700FEEB500
MFR.Part #
ERC5578R700FEEB500
JLCPCB Part #
C3460955
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS