CRCW0805180KJNEBC
MFR.Part #
CRCW0805180KJNEBC
JLCPCB Part #
C4212398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS