ERC556K4900FEEB500
MFR.Part #
ERC556K4900FEEB500
JLCPCB Part #
C3488595
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS