RNR55J1001FRRSL
MFR.Part #
RNR55J1001FRRSL
JLCPCB Part #
C1814472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors