ERC556K3400BHEK600
MFR.Part #
ERC556K3400BHEK600
JLCPCB Part #
C3456428
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS