BFC237662273
MFR.Part #
BFC237662273
JLCPCB Part #
C3803078
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS