ERC5566K500FHEA500
MFR.Part #
ERC5566K500FHEA500
JLCPCB Part #
C3399087
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS