RN55E2911BR36
MFR.Part #
RN55E2911BR36
JLCPCB Part #
C1787162
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors