ERC5561R200BHEB500
MFR.Part #
ERC5561R200BHEB500
JLCPCB Part #
C3359003
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS