SMF30A-M3-18
MFR.Part #
SMF30A-M3-18
JLCPCB Part #
C3705381
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 100nA 200W 207pF 30V 33.3V 4.1A 48.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS