ERC55619R00FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55619R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3455266
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS