ERC555K3600BEEA500
MFR.Part #
ERC555K3600BEEA500
JLCPCB Part #
C3464696
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS