ERC555K3000DHEK600
MFR.Part #
ERC555K3000DHEK600
JLCPCB Part #
C3507550
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS