ERC55517R00BEEB500
MFR.Part #
ERC55517R00BEEB500
JLCPCB Part #
C3399469
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS