RNC55J2472BSB14
MFR.Part #
RNC55J2472BSB14
JLCPCB Part #
C1436506
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors