ERC55499K00DEEA500
MFR.Part #
ERC55499K00DEEA500
JLCPCB Part #
C3474205
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS