D55342E07B499ERTS
MFR.Part #
D55342E07B499ERTS
JLCPCB Part #
C3993264
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount