ERC55453R00BEEA500
MFR.Part #
ERC55453R00BEEA500
JLCPCB Part #
C3571776
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS