ERC5543R200BHEK500
MFR.Part #
ERC5543R200BHEK500
JLCPCB Part #
C3420764
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS