ERC553K0100FKEB600
MFR.Part #
ERC553K0100FKEB600
JLCPCB Part #
C3414417
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS