ERC55388R00BEEK500
MFR.Part #
ERC55388R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3537525
Description
-65℃~+175℃ 125mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS