ERC5537R900BEEK500
MFR.Part #
ERC5537R900BEEK500
JLCPCB Part #
C3475887
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS