TNPW080530K0BXEA
MFR.Part #
TNPW080530K0BXEA
JLCPCB Part #
C1716261
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS