ERC5531K200DHEK500
MFR.Part #
ERC5531K200DHEK500
JLCPCB Part #
C3531757
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS