ERC5530K100DEEK600
MFR.Part #
ERC5530K100DEEK600
JLCPCB Part #
C3388333
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS