ERC55309K00BHEB600
MFR.Part #
ERC55309K00BHEB600
JLCPCB Part #
C3420433
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS