ERC552K9400FHEK500
MFR.Part #
ERC552K9400FHEK500
JLCPCB Part #
C3430431
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS