ERC552K8000BEEA500
MFR.Part #
ERC552K8000BEEA500
JLCPCB Part #
C3420498
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS