ERC552K7100DKEK500
MFR.Part #
ERC552K7100DKEK500
JLCPCB Part #
C3387477
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.71kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS