ERC552K2100FEEB500
MFR.Part #
ERC552K2100FEEB500
JLCPCB Part #
C3503348
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS