ERC55294K00FHEB500
MFR.Part #
ERC55294K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3545383
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS